Next Level

Kampanya Koşulları

Next Cardsahibi ziyaretçilerimiz;  15 Kasım 2017 –15 Şubat 2018 tarihleri arasında, yapacakları alışverişleri aynı gün içindedanışma bankosundan kaydettirerek kampanyaya katılabileceklerdir.  Farklı günlerde yapılan alışverişlerbirleştirilemez.

 

Katılımcılar,

-         250TL -999 TL’ye kadar alışverişe 1 adet,

-         1.000– 2.999 TL ’ye kadar alışverişe 2 adet,

-         3.000TL ve üzeri alışverişe 3 adet, 50 TL değerinde hediye çeki kazanacaklardır.

Kampanyaya,  Next Level AVM içerisinde bulunan, TobaccoShop, Macro Center ve Food Court (Sele, Arby’s, Buger King, KFC, Özsüt)harcamaları, ATM‘lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar dahil değildir.

 

Kazanılanher 50 TL hediye çeki, katılımcı mağazalarda yapılacak 100 TL ve üzerialışverişlerde geçerli olacaktır.  Tek seferde yapılan harcamanın 100 TL ve katlarında olması durumunda, her100 TL’lik harcama için 1 adet hediye çeki kullanılabilir.

 

Hediyeçekleri kampanyaya katılan mağazalarda kullanılabilecektir. Katılımcı mağazalistesi www.nextlevelavm.com.tr adresindenve danışma bankosundan temin edilebilir.

 

Hediyeçekleri Lydia Apple Premium Reseller’da sadece IPad ve Mac alışverişlerinde,Turkcell’de yalnızca aksesuar alışverişlerinde, İpekyol’da sadece indirimuygulanmayan kabanlarda geçerlidir. Hotiç ve Desa’da aksesuar alışverişlerindegeçerli değildir.

 

Hediye çekleri 15 Şubat 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir. Hediyeçekleri başka bir kampanya ve/veya indirimle birleştirilemez.

 

Kampanyaya NL Proje YönetimA.Ş.,  NL Yönetim ve AVM İşletme A.Ş.,Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat  A.Ş.,Pasifik  Perakende Sinema ve SporHizmetleri  A.Ş., Next Level AVM  mağaza sahipleri ve çalışanları  ISS Temizlik ve Tepe Güvenlik  firmapersonelleri, Omega Yazılım çalışanları, sermaye şirketleri, tüzel kişiler,kamu kurum ve kuruluşları ile 18 yaşından küçükler katılamaz.  Katılmış ve kazanmış olsalar dahi çeklerikullanamazlar.

 

Kampanyaya katılmak için ibraz edilen faturalar NextCard sahibinin adınadüzenlenmiş olmalıdır. Hediye çeki kampanyaya katılan kişi adına düzenlenir vesadece çekin üzerinde ismi yazılı kişi tarafından kullanılabilir,devredilemez.  Çek tutarlarına KDVdahildir.

 

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Hediye çekleri nakde çevrilemez, para iadesiyapılamaz. NL Yönetim ve AVM İşletme A.Ş. (Next Level Alışveriş Merkezi) kampanyakurallarını, tarihlerini ve ödüllerini değiştirebilme ve stok adedini artırmahakkını saklı tutar.

left