Next Level

Kampanya Koşulları

Next Card sahibi ziyaretçilerimiz;  15 Kasım 2017 – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında, yapacakları alışverişleri aynı gün içinde danışma bankosundan kaydettirerek kampanyaya katılabileceklerdir.  Farklı günlerde yapılan alışverişler birleştirilemez.

 

Katılımcılar,

-          250 TL -999 TL’ye kadar alışverişe 1 adet,

-          1.000 – 2999 TL ’ye kadar alışverişe 2 adet,

-          3.000 TL ve üzeri alışverişe 3 adet, 50 TL değerinde hediye çeki kazanacaklardır.

Kampanyaya,  Next Level AVM içerisinde bulunan, Tobacco Shop, Macro Center ve Food Court (Sele, Arby’s, Buger King, KFC, Özsüt) harcamaları, ATM‘lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar dahil değildir.

 

Kazanılan her 50 TL hediye çeki, katılımcı mağazalarda yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.  Tek seferde yapılan harcamanın 100.-TL ve katlarında olması durumunda, her 100.-TL’lik harcama için 1 adet hediye çeki kullanılabilir.

 

Hediye çekleri kampanyaya katılan mağazalarda kullanılabilecektir. Katılımcı mağaza listesi www.nextlevelavm.com.tr adresinden ve danışma bankosundan temin edilebilir.

 

Hediye çekleri Lydia Apple Premium Reseller’da sadece IPad ve Mac alışverişlerinde, Turkcell’de yalnızca aksesuar alışverişlerinde geçerlidir. Hotiç ve Desa’da aksesuar alışverişlerinde geçerli değildir.

 

Hediye çekleri 15 Şubat 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir. Hediye çekleri başka bir kampanya ve/veya indirimle birleştirilemez.

 

Kampanyaya NL Proje Yönetim A.Ş.  – NL Yönetim ve AVM İşletme A.Ş. – Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat  A.Ş.  -    Pasifik  Perakende Sinema ve Spor Hizmetleri  A.Ş  – Next Level AVM  mağaza sahipleri ve çalışanları  ISS  Temizlik ve Tepe Güvenlik  firma personelleri, Omega Yazılım çalışanları, sermaye şirketleri, tüzel kişiler, kamu kurum ve kuruluşları ile 18 yaşından küçükler katılamaz.  Katılmış ve kazanmış olsalar dahi çekleri kullanamazlar.

 

Kampanyaya katılmak için ibraz edilen faturalar NextCard sahibinin adına düzenlenmiş olmalıdır. Hediye çeki kampanyaya katılan kişi adına düzenlenir ve sadece çekin üzerinde ismi yazılı kişi tarafından kullanılabilir, devredilemez.  Çek tutarlarına KDV dahildir.

 

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Hediye çekleri nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz. NL Yönetim ve AVM İşletme A.Ş. (Next Level Alışveriş Merkezi) kampanya kurallarını, tarihlerini ve ödüllerini değiştirebilme ve stok adedini artırma hakkını saklı tutar.

left