Next Level

Kampanya Koşulları


  • Next Card sahibi ziyaretçilerimiz;  1 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, aynı gün içinde yapacakları toplamda her 250 TL değerindeki alışverişlerine 1 adet 50 TL değerinde hediye çeki kazanacaklardır. Katılımcılar, alışverişlere ait faturaları aynı gün içinde danışma bankosundan kaydettirerek kampanyaya katılabileceklerdir. Farklı günlerde yapılan alışverişler için işlem yapılamaz.  50.000 TL üzeri harcamalar için üst limit 50.000 TL olarak kabul edilir.
  • Kampanyaya,  Next Level AVM içerisinde bulunan, Tobacco Shop, Macro Center ve Food Court Restoranları (Sele, Arby’s, Buger King, KFC, Özsüt) harcamaları ile ATM‘lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar ve Next Level Alışveriş Merkezinde yer alan markaların online alışveriş sitelerinden yapılan alışveriş faturaları dahil değildir. 
  • Kazanılan her 50 TL değerindeki hediye çeki, katılımcı mağazalarda yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.  Tek seferde yapılan harcamanın 100 TL ve katlarında olması durumunda, her 100 TL’lik harcama için 1 adet hediye çeki kullanılabilir. Hediye çekleri birleştirilerek kullanılabilecektir. Katılımcılar tek faturada en fazla 10 adet hediye çekini birleştirerek kullanabileceklerdir. 
  • Hediye çekleri Next Level Alışveriş Merkezinde bulunan, Alberto Guardiani, Armani Exchange, Escada, Furla, Gloria Jeans, Harvey Nichols Lounge, Keifi, L’occitane, Marina Rinaldi, MedBox, Miin, Minyon, Notebook, Piedra, Ramsey, Samsung, Sport Works, Technocar, Toyzz Shop, Utopian, Vetrina, Weekend Max Mara mağazalarında geçerlidir. 
  • Hediye çekleri 10 Ocak 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Hediye çekleri başka bir kampanya ve/veya indirimle birleştirilemez. 
  • Kampanyaya NL Proje Yönetim A.Ş.,  NL Yönetim ve AVM İşletme A.Ş., Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat  A.Ş., Pasifik  Perakende Sinema ve Spor Hizmetleri  A.Ş., Next Level AVM  mağaza sahipleri ve çalışanları, ISS  Temizlik ve Tepe Güvenlik firma personelleri, Yeniyol Yazılım çalışanları, sermaye şirketleri, tüzel kişiler, kamu kurum ve kuruluşları ile 18 yaşından küçükler katılamaz.  Katılmış ve kazanmış olsalar dahi çekleri kullanamazlar.
  • Kampanyaya katılmak için ibraz edilen faturalar Next Card sahibinin adına düzenlenmiş olmalıdır. Hediye çeki, kampanyaya katılan kişi adına düzenlenir ve sadece çekin üzerinde ismi yazılı kişi tarafından kullanılabilir, devredilemez.  Hediye çeklerinin kaybolması durumunda yeniden bastırılması mümkün değildir. 
  • Çek tutarlarına KDV dahildir. 
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır. Hediye çekleri nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz. NL Yönetim ve AVM İşletme A.Ş. (Next Level Alışveriş Merkezi) kampanya kurallarını, tarihlerini ve ödüllerini değiştirebilme hakkını saklı tutar.
left