Hizmetler

 

Bebek Bakım Odası

Bebeğiniz İçin Alışverişe Tatlı Bir Mola

Ailece kaliteli ve sosyal vakit geçirmeniz için bebeğinizin rahat ve mutlu olması çok önemli. Bu nedenle Next Level AVM Bebek Odaları, size ve bebeğinize konforlu bir bakım sağlamak için hazır. Bu şık odalarda, evinizdeki gibi hijyenik bir ortamda bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve dinlenebileceksiniz.

 

 

Danışma

Her zaman hizmetinizde

Deneyimli ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an sizleri Next Level Alışveriş Merkezinin seçkin mağazaları, etkinlikler ve kampanyalar hakkında bilgilendirmekten memnuniyet duyacaklardır. Ayrıca kayıp eşya, vestiyer, tekerlekli sandalye ve bebek arabası hizmetlerimiz için de Danışma’dan bilgi alabilirsiniz.

 

 

Vale

Siz Alışverişte Otomobiliniz Güvende

Siz alışverişinizi yaparken otomobilinizin de emin ellerde olması bizim için önemli. Vale hizmetimiz ile otomobilinizin güvenli bir şekilde park ve muhafaza edileceğinden emin olabilirsiniz.

 

 

Mescid

Next Level AVM Mescid Alanı Hizmetinizde

Alışverişine ara verip ibadet etmek isteyen müşterilerimiz konforlu mescid alanımızdan faydalanabilirler.

 

 

Revir

Ziyaretçilerimizin sağlık ve güvenliği her şeyden önemlidir. Bu bilinçle hareket ederek, acil sağlık sorunları ve durumlarında hızlı ve etkili müdahale edebilmek adına tam donanımlı bir revir hizmeti sunuyoruz.